Cuma, Mayıs 22, 2009

- 26 -

Yeni yaşımı yanımda, yakınımda, gıyabımda, bizzat gelerek, telefon ederek, email atarak, telepati yoluyla kutlayan olmadı hatırlayan, unutsa bile her daim arkadaşım, dostum, akrabam olan insanlara, sevdiklerime çok teşekkürler ederim. Hepinizi çok seviyorum ve kucaklıyorum.

Baharın en güzel ayında, yeni bir yıla yeni umutlarla başlıyorum. Umarım bu yıl içinde hepinizle daha sık görüşme fırsatı bulur, daha az kavga eder, daha çok şeyi paylaşırız. Son olarak, normal bir megaloman olarak kendime mutlu ve sağlıklı bir yıl hatta nice yıllar diyorum.

Her nerede olursanız olun hepiniz kalbimdesin.

Sevgilerimle,
Ahmet

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Bence de baharın bu en güzel ayında sadece bu yaşında değil bir ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.Keşke daha sık görüşebilsek.Amerika çok uzak.Ama sen yalnız doğum gününde değil her zaman yanımızda ve kalbimizdesin.Seni çok seviyorum.H.A

Adsız dedi ki...

Keşke daha sık yazsan.Sadece doğum günlerinde yazarsan kemikleşmiş okur kitleni beni gibi üzersin.Yeni yaşın doğum günün kutlu olsun.Bir ömür boyu sağlık mutluluk başarı tüm güzellikler seninle olsun.